"סוס עבודה" ותיק בגירסה משודרגת לחלוטין:
FEIN MultiMaster.

יותר שקט

יותר שקט

כמעט חצי מרמת לחץ הקול של הדגם הקודם, FEIN MultiMaster 250. (רמת לחץ הקול בפסקל, נמדדת כאשר הכלי פועל במהירות מרבית ללא אביזרים).

פחות ויברציות

פחות ויברציות

בהתאם לאביזרים ולתדר, הוויברציות על המארז של ה-FEIN MultiMaster החדש מופחתות עד 70% בהשוואה לדגם הקודם. ברוב היישומים, סיווג הוויברציות של ה MultiMaster החדש הוא 0 (< ‎2.5 מ'/שנייה‏).

יותר כוח

יותר כוח

מהירות הניסור של FEIN MultiMaster FMM 350 Q החדש גדולה בעד 35% לעומת הדגם הקודם ולפחות כפולה מזו של המוצר המתחרה המתקדם ביותר. (נבדקה על ידי ניסור של 4 מקטעים ריבועיים של עץ בוק בגודל 8X2.5 ס"מ, באמצעות הלהב המסופק עם כל מכשיר.)
מערכת הידוק האביזרים QuickIN (מוגנת בפטנט) מאפשרת החלפה נוחה ומהירה של אביזרים ללא צורך במפתח ברגים.
יכולת עמידה בעומס גבוה ואורך חיים ארוך במיוחד. כל חלקי הממסרת עשויים ממתכת. אמפליטודות של ‎2 x 1.7° מבטיחות התקדמות מהירה של תהליך העבודה ויכולת ליטוש וביצועי חיתוך ברמה גבוהה ביותר.
הידוק כלים עם כוכב 8 קצוות מבטיח העברה אופטימלית של המומנט לכלי, דבר המאיץ את התקדמות העבודה
בלעדי ל-FEIN: רכיבי שיכוך גמישים מפרידים לחלוטין את המארז מהמנוע. הפחתת ויברציות עד 70%. מקטינה את המאמצים המופעלים על גוף המשתמש ומשפרת את בטיחות הכלי גם בשימוש רצוף.
מנוע עוצמתי בהספק 350 ואט להתקדמות העבודה בקצב אופטימלי. מנוע FEIN שרכיביו החשמליים עשויים מנחושת להספק מרבי, מתאים לשימוש רצוף ובעל יכולת עמידה גבוה בעומסים. ארמטורה בעלת איזון מושלם ומסבים כדוריים בשני קצותיה, מאפשרים פעולה חלקה במיוחד.
טכוגנרטור לשמירה על מהירות קבועה תחת עומס. בקרת מהירות אלקטרונית משתנה ללא הגבלה.
רדיוס עבודה גדול בזכות כבל איכותי באורך 5 מטר עם בידוד גומי עמיד במיוחד ובאיכות מקצועית.

איכות ללא פשרות!

מוצר באיכות גרמנית גבוהה כפי שהיית מצפה ה– FEIN MultiMaster אינו רק צירוף של רכיבים איכותיים. תהליכי ייצור מתקדמים ובדיקות איכות מחמירות מבטיחים גם את שביעות רצונו המרבית של הלקוח לאורך כל חיי המוצר.

יותר כוח – 35%
פחות ויברציות – 70%
פחות רעש – 50%
איכות גרמנית – 100%