אודות חברת FEIN

מאז שנת 1895, חברת FEIN ממציאה ומפתחת כלי עבודה חשמליים אשר הינם שם נרדף לאיכות שאין שני לה, ביצועים ועמידות, אשר מזרזים ומפשטים את העבודה שלך.

כלי העבודה הידני חשמלי הראשון הומצא ע"י חברת FEIN.

ווילהלם אמיל פיין ייסד את החברה בשנת 1867. בשנת 1895, המציאה חברת FEIN את המקדחה הידנית חשמלית הראשונה, כלי העבודה החשמלי הראשון בעולם. כיום, חברה ותיקה זו, עומדת בחזית החדשנות העולמית בתחום ייצור כלי עבודה חשמליים, עם 900,000 עובדים, 530,000 מתוכם עובדים בגרמניה.

החברה מתמחה במוצרי פרמיום, בכלי עבודה מקצועיים ואמינים ביותר ומפתחת ומייצרת פתרונות אפקטיביים, חדשניים וחסרי תחרות לכל שימוש ואשר יכולים לעמוד גם בפני התנאים הקשים ביותר הקיימים בתחום המתכת, עבודות הפנים, הסירות והרכב בתעשייה ובעבודה המקצועית.

הודות ליחסים הטובים שיש לנו עם הקמעונאים ומגע הרציף עם המשתמשים של הכלים, אנו יודעים בדיוק מה ממצופה מכלי העבודה המקצועיים. החוסן, האמינות, האיכות והדיוק של הכלים שלנו מאפשר להם לעמוד גם בתנאי השימוש הקשים ביותר. אנו מציעים גם מגוון רחב של אביזרים מיוחדים, אשר נבנו במיוחד לביצוע יישומים שהוגדרו מראש ומבטיחים את התוצאות הטובות ביותר בעת השימוש בידי מקצוענים.

בקרת איכות מקיפה וצוות מיומן ביותר מבטיח שהמוצרים שלFEIN שעוזבים את המפעל יהיו רק אילו שעומדים במלואם בצפיות האיכות של החברה. רק אז אנו יכולים להיות בטוחים שהמוצרים שלנו יעמדו בתנאים הקשים של התעשייה ועבודות מקצועיות.

במשך יותר מ– 140 שנים, FEIN הינו שם נרדף לפתרונות שימושיים, אמינות ואיכות מובילה שאינה יודעת פשרות וזה מה שיצר את המותג FEIN.